Novinky

HISTORICKÉ VOZIDLÁ 08.06.2024 03. 06.

Nákupné centrum M park pozýva všetkých priaznivcov, nadšencov a podporovateľov historických vozidiel už túto sobotu 8. júna o 10:00 hodine. Tešíme sa na Vás a veríme, že zažijete výnimočnú atmosféru veteránskeho zrazu.
 
 
 

 

Výstava Karola Matejku 02. 10.

Od 2. októbra 2023 sa u nás v Mparku koná výstava obrazov autora Karola Matejku. 
Obrazy sú vystavené až do konca mesiaca október a sú vystavené v nákupnej pasáži  -1 (suterén). 
 
Spolu s p. Matejkom sa tešíme na Váš podpis, ktorý môžete zanechať v knihe pri obrazoch.

Eskalátor - 5. výročie 30. 08.

Je 28. augusta 2018 a v nákupnom centre M park v Považskej Bystrici sa práve spustil eskalátor, prvý svojho druhu od Trenčína až po Žilinu, ktorý zabezpečuje našim zákaznikom absolútny komfort pri nakupovaní a poskytovaní služieb. Ubehlo už 5 rokov a nás teší, že Vám môžeme naďalej poskytovat túto službu, kde evidujeme už pol milióna zvezení.

Rio Club - DOXXbet 25. 07.

Rio Club - DOXXbet otvorilo novú prevádzku Herne v nákupnom centre M park - Považská Bystrica. Rio Club je obchodná značka pôsobiaca na trhu v oblasti lotériových hier a zábavy už od roku 1993. Je prevádzkovateľ hracích automatov, ruliet a pokrových stolov...

HISTORICKÉ VOZIDLÁ 10.06.2023 05. 06.

Nákupné centrum M park zdraví a pozýva všetkých priaznivcov, nadšencov a podporovateľov historických vozidiel už túto sobotu 10. júna od 9:30. Tešíme sa na Vás a veríme, že zažijete výnimočnú atmosféru veteránskeho zrazu.

1. júna 2023 Medzinárodný deň detí 01. 06.

Nákupné cetrum M park srdečne pozýva deti a ich rodičov na Deň detí, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 1. júna 2023 v čase od 15:00. Pre deti je pripravený bohatý program plný zábavy, diskotéka a tanečná škola, profesionálni barberi, silové kladivo, tvorivé dielničky a mnoho iných atrakcií. Nebude chýbať obľúbený fotokútik, maľovanie na tvár, či skákací hrad. 
Samozrejme všetko bude pre Vás ZDARMA a platiť sa bude ako vždy len detským úsmevom :) Tešíme sa na Vás

Deň narcisov 2023 20. 04.

Nákupné centrum M park každý rok podporuje úžasný projekt Deň narcisov a dnes 20. apríla, možete prísť ku nám aj vy a podporíme ich spoločne. 

4ka - Error servis 10. 10.

10. októbra 2022 pre našich zákaznikov M park-u otvárame novú prevádzku Error v -1 nákupnej pasáži (oproti ELITE BARBER), ktorá sa zaoberá servisom mobilov, notebookov, počítačov a herných konzol. Taktiež na predajni nájdete príslušenstvo k mobilom a vďaka partnerstvu s mobilným operátorom 4ka sú pre zakazníkov v ponuke paušály, kredity a SIM karty.

5. výročie elektronabíjacej stanice 02. 08.

Presne dnes oslavujeme piate výročie. 
Dňa 2. augusta 2017 bola pri nákupnom centre M park v Považskej Bystrici uvedená  do prevádzky vôbec prvá univerzálna rýchlonabíjacia stanica pre elektromobily v celom okrese. 
Investorom projektu bol TSK vrámci podpory elektromobility a enviromentálneho projektu Zelená župa. Veľký podiel na vybudovaní a vôbec zrealizovaní tejto stanice má spoločnosť MGM s.r.o. a M park ako taký, ktorý poskytol 2 vyhradené parkovacie miesta, označené zeleným vodorovným dopravným značením, elektrickú prípojku a rezervovaný príkon pre prevádzkovanie stanice. 
Česť prestrihnúť pásku mali župan TSK Jaroslav Baška a riaditeľ nákupného centra M park Rudolf Mišovec ml. Podľa neho, takto zákazníci môžu spojiť príjemné s užitočným.
Stanica je verejne prístupná 24/7 pre všetkých motoristov jazdiacich vozidlom na elektrický pohon. 
 
M park

SLOVENKA otvorenie predane 06. 07.

Milí návštevníci M park-u, dňa 6. júla 2022, pre Vás otvárame obchod s pletenou módou, spodnou bielizňou a pyžamami so značkou, ktorá má na Slovensku a v Čechách tradíciu od r. 1921, SLOVENKA. Môžete sa tešiť na veľa noviniek a novú kolekciu.

HISTORICKÉ VOZIDLÁ 18.06.2022 16. 06.

Nákupné centrum M park zdraví a pozýva všetkých priaznivcov, nadšencov a podporovateľov historických vozidiel. Dovoľujeme si vás informovať o blížiacej sa tradičnej udalosti, ktorú žiaľ na dva roky prerušil Covid. O to viac sa na Vás tešíme a veríme, že zažijete výnimočnú atmosféru veteránskeho zrazu.

1. júna 2022 Deň detí 23. 05.

Nákupné cetrum M park srdečne pozýva deti a ich rodičov na Deň detí, ktorý sa uskutoční v stredu 1. júna 2022 v čase od 15:00. Pre deti je pripravený bohatý program plný hier, bublinková a kúzelná show, tvorivé dielničky a mnoho iných atrakcií. Nebude chýbať obľúbený fotokútik, maľovanie na tvár, či skákací hrad. Postaráme sa aj o dospelých, pre ktorých máme pripravenú prehliadku vozidiel.
Samozrejme všetko bude pre Vás ZDARMA a platiť sa bude len detským úsmevom :) Tešíme sa na Vás

Výstava Karola Matejku 03. 09.

Od 02. septembra 2021 sa u nás v Mparku bude konať výstava obrazov autora Karola Matejku. 
Obrazy budú vystavené až do konca mesiaca september a budú vystavené v nákupnej pasáži  -1 (suterén). 
 
Budeme sa na Vás tešiť 

COCCODRILLO 13. 08.

Milí návštevníci M park-u, dňa 16. augusta 2021, pre Vás a Vašich najmenších otvárame obchod s detskou módou COCCODRILLO. Môžete sa tešiť na veľa noviniek a novú kolekciu jeseň / zima 2021.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.facebook.com/coccodrillopovazskabystrica/%3Fref%3Dpy_c&ved=2ahUKEwjd4Zyz4qvyAhUjh_0HHXAcBYUQFnoECBgQAQ&usg=AOvVaw11zSaacG2CnN3C83ZM-g0d

365.bank 08. 07.

Od dnes 08. 07. 2021 sa v nákupnom centre M park Poštová banka premení na 365.bank - u. Zastavte sa u nás na pobočke a založte si účet kedykoľvek. Je to len Vás. S nami môžete všetko a nemusíte nič.